Menu Zamknij

Dobry plan na łazienkę

Aby łazienka była funkcjonalna i jednocześnie by aranżacja spełniała nasze oczekiwania pod względem wizualnym najlepszym rozwiązaniem są meble wykonane na zamówienie.
Wbrew pozorom to pomieszczenie jest dość wymagające, każdy element powinien być odpowiednio przemyślany i dopasowany do wymiarów.
Wymiary szafek i zabudowy powinny być wykonane przez firmę wykonywującą meble. Wystarczy kilka milimetrów za dużo, aby aranżacja nie powstała zgodnie z zamierzeniem. Łazienka to w większości przypadków pomieszczenie niewielkie, dlatego tak ważny jest odpowiedni plan.


Kiedyś podstawowe meble w łazience to wanna, szafka z umywalką, wc. Teraz od wystroju łazienki wymaga się czegoś więcej. By było to przytulne, a jednocześnie eleganckie i funkcjonalne miejsce. Gdzie z przyjemnością będziemy odpoczywać zażywając kąpieli w wannie.
Zamawiając meble na wymiar możemy ukryć w nich przedmioty niezbędne w tym pomieszczeniu, a które nie dodają elegancji.

Możemy zabudować pralkę, ukryć kosz na brudną bieliznę, zrobić szuflady na chemię, ręczniki, papier itd.

Przy odpowiednim planie możemy nawet w małej łazience zyskać sporo miejsca. Aby wizualnie dodać trochę przestrzeni możemy pomyśleć o dużym lustrze na ścianie lub frontach szafek.