Menu Zamknij

Meble do pokoju dziecka

Pokój zajmowany przez dziecko wcale nie jest taki łatwy do urządzenia. Musimy bowiem pogodzić upodobania dziecka z naszymi i co najważniejsze dopasować potrzeby do budżetu.
Najlepszym rozwiązaniem będą meble na wymiar.

Możemy w miejscu gdzie nie stanąłby żaden mebel ze sklepu zaprojektować biurko, może małą garderobę. Komody z szufladami też są mile widziane w pokoju naszych pociech.

Co do kolorów to mamy dwa wybory.
Możemy postawić na stonowane kolory, które będą dopasowane do każdego wieku. Wówczas ożywiamy wnętrze dodatkami, poduszkami, zasłonami czy tapetą.
Drugi wariant to meble z kolorowymi frontami. Po paru latach gdy dziecku znudzi się barwa mebli możemy wymienić same fronty.

Jakie łóżko?
W małych pokojach, szczególnie przy dwójce dzieci najlepiej sprawdzą się łóżka piętrowe. I tutaj znów najlepiej takie łóżko zrobić pod wymiar pokoju. Pozwoli nam to na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Nawet przy jednym dziecku takie rozwiązanie to dobry pomysł. Wówczas na dole w miejscu drugiego łóżka może powstać np. biurko lub miejsce do zabawy. Łóżka piętrowe to konstrukcje o wielu zaletach dostarczająca dzieciom moc radości.

Brązowa I Pomarańczowa Sypialnia Nastoletniego Chłopca Premium Zdjęcia