Menu Zamknij

Pokój dla nastolatka

Zaaranżowanie pokoju dla nastolatka to duże wyzwanie. Oprócz miejsca do nauki i spania młody człowiek powinien mieć kącik w którym będzie mógł czasem przyjąć swoich gości. Gdzie wygodnie można usiąść by porozmawiać czy zagrać.

Czyli oprócz łóżka dobrze gdy w pokoju postawimy jakąś sofę, stolik lub wygodne miękkie pufy. Podziału na strefy można łatwiej dokonać gdy pokój ma więcej metrów.

Mniejsze pomieszczenia to nie lada wyzwanie, ale i tu przy odpowiedniej organizacji można zdziałać cuda.

Podstawą w takim pokoju to biurko, szafa, komoda na książki czy podręczniki, sofa, jakiś mały stoliczek. Gdy brakuje miejsca można pomyśleć o łóżku piętrowym połączonym z biurkiem.

Jeśli chcemy by wszystko pasowało i co najważniejsze zmieściło się w wybranym pomieszczeniu dobrze zamówić meble na wymiar. Wystarczy zadzwonić i umówić się na pomiar +48 664 542 011, lub przyjść do nas ul. Łódzka 52, 42-218 Częstochowa.

W czasie spotkania należy przedstawić swoje oczekiwania i pomysły. Po wykonaniu pomiaru nasi projektanci tworzą projekt. Na spotkanie najlepiej przyjść również z dzieckiem, które będzie korzystać z zaprojektowanych mebli.

Wystrój można dopasować do zainteresowań i wieku, tak aby nastolatek czuł się dobrze w swoim pokoju.