Menu Zamknij

Stolik kawowy

Stolik kawowy to mebel którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Pełni on praktyczną rolę przy codziennym wypoczynku jak i do przyjęcia gości. Jego wielkość należy dobrać do wielkości salonu jak i zestawu wypoczynkowego. Jeśli nie masz jadalni i jest to jedyny stolik przy którym przyjmujesz gości powinno się pomyśleć o nieco większym rozmiarze.
Jaki zatem stolik kawowy najlepiej wybrać? Najpopularniejsze rozmiary stolika to 110 długość, a szerokość 60cm. Wysokość kształtuje się od 40-55cm. Przy meblach na wymiar te rozmiary oczywiście możemy dostosować do naszych potrzeb. Nie musi to być również tylko kwadrat czy prostokąt można pokusić się o stolik w formie innych kształtów geometrycznych.
Wygląd stolika można dostosować do całego stylu wnętrza pod względem kolorystyki czy materiału, chyba, że będzie to stolik ze szklaną powierzchnią. Jednak i przy szklanym stoliku trzeba zwrócić uwagę na nóżki by nawiązywały do reszty salonu czy pokoju.

Chongqing, Chiny, 5 czerwca 2020: nowoczesna, jasna i komfortowa atmosfera w mieszkaniu wewnętrznym.  przygotowanie do ogólnego sprzątania, wyposażenia i sprzedaży domu.  Drewniana willa Wiejska Premium Zdjęcia