Menu Zamknij

Stworzymy Ci idealne miejsce do pracy

W pracy spędzamy dużo czasu. Pracujemy po 8 godzin, a nieraz nawet i dłużej. Dlatego tak ważne jest aby było nam komfortowo i aby miejsce pacy było funkcjonalne i eleganckie.

Wszystko jedno czy to jest biuro, zakład fryzjerski, kosmetyczny, sklep to przejdziemy z Państwem przez wszystkie etapy. Najpierw musi oczywiście powstać pomysł, a potem projekt. Następnie projekt jest realizowany na produkcji.

Końcowy etap to montaż mebli u klienta.

W przypadku biura istotną rolę stanową biurka, ich wygląd, funkcjonalność i odpowiednie rozmieszczenie. Tak samo ważne są fotele bo to na nich siedzimy większość godzin w pracy.

Wszędzie istotne będzie stworzenie odrębnego niewidocznego dla klienta pomieszczenia, gdzie będziemy się przebierać czy przygotowywać herbatę, kawę i jeść posiłki.

W przypadku tworzenia projektu z którego powstaną meble pod konkretny wymiar mamy duże pole do popisu. Można zagospodarować każdy najmniejszy centymetr pomieszczenia. Jest to istotne szczególne w przypadku małych pomieszczeń, ale i w dużych dzięki meblom stworzonym tylko dla nas, nasze miejsce pracy będzie jedyne i niepowtarzalne.

Szczegół portret kobiety biznesu w stylowy strój.  dziewczyna w dobrym humorze pokazuje wykres przez skype.  Darmowe zdjęcie