Menu Zamknij

Szafy z drzwiami uchylnymi

Każdy w domu ma szafę, mniejszą lub większą ale ma. To mebel pomagający utrzymać ład w pomieszczeniu. Chowamy tam nie tylko ubrania, ale również i sprzęt sportowy, walizki, sezonowe gadżety. Dlatego ważne jest, by zaplanować odpowiednie miejsca lub wnęki na szafy. Jeśli jest taka możliwość każdy powinien mieć w pokoju swoją plus szafa w przedpokoju na kurtki, płaszcze, obuwie.

By nie tracić miejsca na źle dopasowaną szafę najlepiej zamówić ją na wymiar. Taka szafa na zamówienie zostanie idealnie wpasowana w pomieszczenie.

Szafy, które posiadają drzwi uchylne nadają się do każdego pomieszczenia. Mają bardziej klasyczny charakter dlatego pasują do wielu aranżacji.

Drzwi uchylne mają wiele plusów: mamy szybki dostęp bez odkrywania całej zawartości szafy, szafa może mieć jedne lub kilka drzwi. Może to być pojedynczy słupek lub cała zabudowa ścienna. Jedne drzwi szafy mogę być lustrzane co zaoszczędzi miejsce na ścianie.

Przy szafach na zamówienie pod wymiar możemy skomponować szafę jaka nam się zamarzy. To my decydujemy o kolorze, materiale, o szerokości drzwi, o ilości półek oraz czy drzwi mają mieć uchwyty czy być otwierane na docisk.