Menu Zamknij

Odpowiednie biurko do pracy

Jak ważne jest biurko w pracy wie osoba, która siedzi przy nim 8 godzin, a nieraz i więcej. Często siedzimy zgarbieni, źle mamy ustawiony monitor, nieodpowiedni fotel i nieodpowiednią wysokość biurka.

Jakie więc powinno być idealne biurko?

Przede wszystkim biurko powinno być odpowiednie dla osoby pracującej przy nim. Oczywiście walory zewnętrzne są też bardzo istotne.
Biurko i krzesło powinno być dopasowane do naszego wzrostu.

Inną wysokość biurka powinna mieść osoba mająca 160 cm wzrostu, a inną ze zwrotem 190cm.
Standardowa wysokość biurek dostępnych w większości sklepów meblowych to zwykle 72-75 cm, czyli wymiary przeznaczone dla niższych osób.

Powierzchnię biurkową dostosowujemy do wykonywanej pracy. Jeśli stoi na mim tylko monitor czy laptop nie musi być obszerne. Co innego jak potrzebujemy miejsca do rozłożenia np. projektów.

Wskazane są również 2 lub 3 szuflady. Pozwoli nam to na utrzymanie porządku na biurku. Rzeczy rzadziej używane mogą bowiem czekać w szufladzie na swój czas.

Ja zdobyć takie biurko?


Nic prostszego wystarczy do nas zadzwonić, przyjść lub napisać.
Beda Meble na wymiar
Łódzka 52/98, 42-218 Częstochowa
Telefon: 664 542 011
e-mail: kontakt@szafa-beda.pl

My po zapoznaniu się z potrzebami stworzymy biurko lub całe miejsce pracy przy którym Twój kręgosłup będzie w odpowiedniej pozycji i godziny spędzone przy biurku nie będą dla niego obciążeniem.

Oprócz odpowiedniego rozmiaru biurka czy mebli możesz również przy meblach na wymiar wybrać materiał z którego będzie wykonane i oczywiście kolor.